RELACJA ZE ŚWIĄTECZNEGO TRENINGU

DSC04551

 

ŚWIĄTECZNY TRENING BOMBARDIERA już za nami. W gronie naszych zawodników, trenerów, działaczy i sympatyków bawiliśmy się, graliśmy w kosza i składaliśmy sobie życzenia. Nie zabrakło konkursów sprawnościowych i rzutowych z udziałem naszych koszykarzy, szkoleniowców i ich rodzin. Była też gra, w której jak nigdy każdy był zwycięzcą. Na koniec rozdano świąteczne upominki, wszyscy złożyli sobie życzenia i wrócili do codziennych obowiązków związanych z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia.

 

Oficjalnym partnerem tego wydarzenia był Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Dziękujmy za wsparcie, Eco generator był obecny z nami podczas całej imprezy.

 

big_logo_142927

Zaczęliśmy już chwilę po 18… Rozstawiliśmy niezbędny sprzęt, założyliśmy sportowe obuwie i wzięliśmy do rąk piłki. Po wspólnym przywitaniu rozpoczęła się rozgrzewka sprawnościowa z elementami rywalizacji.

 

DSC04455

 

Następnie przyszedł czas na rywalizację rzutową, tym razem poza wynikiem liczyła się głównie dobra zabawa. Nie zabrakło też challenge’ów między zawodnikami, a trenerami.

 

DSC04490

 

Kategorie wiekowe nie miały podczas świątecznego treningu żadnego znaczenia. Grali wszyscy ze wszystkimi, a co najważniejsze wszyscy trafili do kosza.

 

DSC04500

 

W trakcie imprezy nad dobrymi humorami najmłodszych uczestników czuwały hostessy z Eco Generatora, zapewniając dodatkowe zabawy, malowanie twarzy i przydatne informacje.

 

DSC04486

 

Wszyscy życzyli sobie Wesołych Świąt i przede wszystkim dużo zdrowia. Oby Nowy Rok przyniósł jak najwięcej sukcesów na boisku i poza nim.

 

DSC04545

 

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim uczestnikom ŚWIĄTECZNEGO TRENINGU BOMBARDIERA za przybycie i za wspólna zabawę. Życzymy rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku!!!!

Pozostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.