MINITURNIEJ NA OBOZIE

wiśnia

Podsumowanie letniego obozu BOMBARDIER BASKETBALL CAMP SUMMER 2014 nie byłoby pełne bez wzmianki o miniturnieju, który odbył się ostatniego dnia pobytu w Świnoujściu. Zgodnie z tradycją camp BOMBARDIERA zakończony został turniejem, dającym okazję do wewnętrznych gier sparingowych oraz wspólnej zabawy. Nasze zespoły uczestniczące w obozie rozegrały między sobą kilka meczów, które pozwalały na sprawdzenie skuteczności ćwiczonych elementów w okolicznościach walki sportowej. Jak zawsze miniturniej przebiegał w luźnej atmosferze, bowiem najważniejsza była przyjemność z gry i uniknięcie kontuzji na zakończenie pracowitego obozu. W rolę trenera najmłodszej drużyny BB z powodzeniem wcielił się Oskar Wiśniewski, który dzięki zaangażowaniu i dobrym decyzjom poprowadził swój zespół do zwycięstwa! Jego ambitną pracę widać na zdjęciu powyżej…

 

sędziowie

Obsadę sędziowską stanowili starsi zawodnicy BOMBARDIERA, którzy sprawnie prowadzili poszczególne mecze, wykonując swoje obowiązki bez zarzutów, nawet przy zaimprowizowanym stoliku sędziowskim.

 

sędzia Szadok

Zawodnicy BB97 Robert Szatkowski (na zdjęciu) oraz Paweł Ciechanowski niedawno ukończyli kursy sędziowskie i dzięki wyczuciu i rzetelności mogą z czasem zostać wiodącymi arbitrami w Szczecinie.

 

2000 98

Walki i emocji na parkiecie nie brakowało, mimo że rozgrywane były tylko mecze sparingowe. Młodzież BOMBARDIERA daje jednak jasny sygnał, że wszystkie pojedynki traktuje bardzo poważnie.

 

98Jednym z najbardziej pozytywnych aspektów turnieju był duch zespołowości widoczny w każdej z drużyn. Należy dołożyć wszelkich starań, aby przełożyło się to na dobrą grę w nadchodzącym sezonie ligowym.

 

97Wyniki meczów i klasyfikacja końcowa miały tym razem znaczenie drugorzędne. Najważniejsze było zaprezentowanie swoje go stylu gry popartego odpowiednią jakością oraz frajda z gry w koszykówkę. Dziękujemy naszej młodzieży za ambitną i sportową postawę!

Pozostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.