WEEKEND BOMBARDIERÓW

_DSC4611

Bilans meczów ubiegłego weekendu jest przychylny dla BOMBARDIERÓW. Wygrał zespół juniorów z rocznika 1996. Wygrali młodzicy z rocznika 2000 (szkoda, że poprzez walkower). Bardzo niefortunnie polegli kadeci z rocznika 1998 i o tym traktuje relacja trenera Michała Borkowskiego:

Wyjazd do Stargardu miał być dla nas formalnością. Spójnia II nie wygrała żadnego spotkania a pierwszy mecz toczył się po naszej myśli. W wyniku opóźnienia pociągu i nieporozumienia odnośnie godziny rozpoczęcia meczu dotarliśmy na miejsce spóźnieni 15 minut. Zatem spotkanie rozpoczęliśmy bez rozgrzewki. Mecz toczył się w szybkim tempie co sprawiało naszym kadetom kłopoty, szybko dostawali zadyszki i nie nadążali za przeciwnikiem. Mimo to wygraliśmy pierwszą kwartę 22:19. W drugiej kwarcie pozwoliliśmy przeciwnikowi na dużo śmielsze akcje i szybko odskoczyli na kilka punktów. Pierwsza połowa zakończyła się sześciopunktowym prowadzeniem gospodarzy. W drugiej połowie popełnialiśmy dużo błędów w obronie, nie nadążaliśmy za przeciwnikiem, kilkukrotnie odpuszczaliśmy. Na trzy minuty przed końcem spotkania przegrywaliśmy pięcioma punktami, niestety brak doświadczenia naszej drużyny nie pozwolił zachować zimnej krwi i ostatecznie przegraliśmy spotkanie dwunastoma punktami.

Spójnia II Stargard Szczeciński- BOMBARDIER SZCZECIN (73-61)

Spójnia: Potap 20, Bałuk 17, Szmit 11, Stefanowicz 11, Olczyk 9, Kisieliński 3, Hoszczaruk 2, Czurak 0, Szulc 0.

BOMBARDIER: Koczorowski 36, Cieciera 13, Szwajczuk 6, Tyszka 3, Majer 2, Niedźwiecki 1, Adamczyk 0, Litwinowicz 0, Ostrowski 0, Markiewicz 0.