UŚCISK HERKULESA

_DSC799404

Relacja trenera Michała Borkowskiego z eskapady kadetów BB do Białogardu:

Rundę rewanżową zaczęliśmy od wyjazdu do Białogardu. Spotkanie w Szczecinie wygraliśmy bez większych problemów niestety do rewanżu przystępowaliśmy bez pięciu zawodników (choroba i kontuzje). Siódemka Bombardierów przez pierwszą połowę spotkania trzymała się dzielnie, gra toczyła się punkt za punkt. Jak zwykle drużyna mogła polegać na Filipie Szwajczuku, którego w ataku wspierał Adrian Cieciera, a kontry napędzał Mateusz Majer. Po pierwszej połowie schodziliśmy do szatni ze stratą dwóch punktów. Druga część spotkania miała należeć do nas, niestety rzeczywistość okazała się inna. Zaczęliśmy od kilku łatwych strat i wielu niecelnych rzutów. Gracze obwodowi nie potrafili wykorzystać Adriana Cieciery, a nasza niedyspozycja w ataku przełożyła się na brak koncentracji w obronie. Trzecią kwartę przegraliśmy 23:9. W dalszym ciągu walczyliśmy o wywiezienie wygranej ale ostatecznie zabrakło nam sił na równą walkę do ostatnich sekund.

HERKULES Białogard- BOMBARDIER Szczecin 80:54 (13:11, 18:19,23:9, 25:15)

HERKULES: Tokarewicz 29, Staszewski 20, Niedziółka 14, Ożygar 12, Michalczyk 5, Kurłowicz 0, Nowak 0)

BOMBARDIER: (Szwajczuk 27 Cieciera 13, Wojtkiewicz 9, Majer 3, Ostrowski 2, Litwinowicz 0, Adamczyk 0)