STREFY JUŻ JUTRO

IMG_0168

 

W obozie BOMBARDIERA pełna mobilizacja, już jutro początek rozgrywek strefowych z zespołami z 3 ligi wielkopolskiej. Szczecińska ekipa pozostaje niepokonana na swoim parkiecie i z pewnością Szczecinianie zrobią wszystko, aby podtrzymać tę serię. Na pierwszy ogień pójdzie drużyna KKS Drogbruk Kalisz, którą zajęła w swojej grupie wojewódzkiej trzecie miejsce. Nie ma to jednak większego znaczenia, bowiem wszystkie zespoły z Wielkopolski awansowały do tego etapu rozgrywek z bilansem 2 zwycięstw i 2 porażek. Ten mecz już w piątek o godzinie 19:00.

 

W sobotę o godzinie 18:00 BOMBARDIER zmierzy się z Tarnovią Basket Tarnowo Podgórne, czyli zwycięzcą 3 ligi wielkopolskiej. Będzie to zatem pojedynek o kolejna 2 punkty oraz duży prestiż sportowy. Przypominamy, że w poprzednim sezonie Szczecinianie okazali się lepsi od Tarnowian.

 

W ostatnim meczu w ramach weekendu strefowego rywalem seniorów BB będzie KS Stal Ostrów Wielkopolski, czyli drużyna z bardzo dużymi tradycjami koszykarskimi. Jeżeli Szczecinianie zwyciężą we wszystkich trzech meczach, to bardzo zbliżą się do awansu do turnieju półfinałowego o 2 ligę. Każdy inny scenariusz spowoduje, że będzie trzeba heroicznie walczyć w meczach rewanżowych.

 

Wszystkie mecze w hali MOSRiR przy ul. Twardowskiego 12b.

Zapraszamy!

 

Plan gier:

 

PIĄTEK 19.02.2016
19:00 BOMBARDIER SZCZECIN – KKS DROGBRUK KALISZ

SOBOTA 20.02.2016
18:00 BOMBARDIER SZCZECIN – TARNOVIA BASKET TARNOWO PODGÓRNE

NIEDZIELA 21.02.2016
13:00 BOMBARDIER SZCZECIN – KS STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Pozostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.