STARCIE Z ŻAKIEM

_DSC4609

Relacja trenera Michała Borkowskiego z meczu kadetów BB:

W piątkowy wieczór gościliśmy lidera tabeli – Żak I Koszalin. Nasz zespół dopadły kontuzje i infekcje przez co wystąpiliśmy tylko ósemką graczy. Goście zaczęli spotkanie bardzo pewnie zdobywając punkt za punktem. Po pięciu minutach wyszli na prowadzenie 19:2. Żak przez całe spotkanie podwajał zawodnika z piłką a bierna postawa naszych zawodników w ataku prowadziła do wielu strat, które „Żacy” zamieniali na punkty. Mieliśmy problem ze skonstruowaniem akcji, obrona zapominała o pomocy, brakowało wykończenia akcji rzutem. Kilkakrotnie udało nam się rozbić w łatwy sposób ich pułapkę na całym boisku co zasługuje na pochwałę porównując nasze wcześniejsze problemy z tym elementem obrony u przeciwników, walczyliśmy do końca choć w ostatniej kwarcie popełniliśmy mnóstwo błędów wynikających z braku koncentracji. Zawodnikom BB98 brakuje jeszcze bardzo dużo do poziomu rywali z Koszalina zarówno w wyszkoleniu technicznym jak i boiskowym doświadczeniu ale mają chęć walki i pomimo wielu porażek nie poddają się. Przed nami ostatnie spotkanie poprzedzone obozem w Resku. Będziemy walczyć o to by zakończyć sezon wygraną.

Bombardier Szczecin- Żak I Koszalin 37:114 (9:26; 8:29; 11:27; 9:32)

BB98: Szwajczuk 12,Tyszka 6, Wojtkiewicz 6, Majer 5, Litwinowicz 4, Niedźwiecki 4, Adamczyk, Ostrowski,

Żak I: Kwiatkowski 21, Koralewicz 2, Trąbiński 18, Waszczyk 30, Rychter 1, Parcheta 15, Korczyński 11, Imiołek 10, Pniewski 4, Konczak 2,Lubczyk, Gaziński.