Relacja z meczu kadetów z Herkulesem Białogard

logo białe

Dziś kadeci Bombardiera gościli Herkules Białogard.

Po pierwszej wyrównanej połowie mecz zapowiadał się na bój do ostatnich sekund. Niestety nasi zawodnicy zaczęli fatalnie trzecią kwartę. Brak zastawienia zawodników obwodowych i mnóstwo strat dało gościom prowadzenie 54:37. Czwarta kwarta zaczęła się trzema trafieniami Białogardzian, nasi zawodnicy zaczęli lepiej bronić i gonić przeciwnika. Ciężar gry na swoje barki próbował wziąć Kuba Niedźwiedzki i Maciej Żelazo lecz to nie wystarczyło przeciwko dobrej grze obronnej Herkulesów.

Bombardier Szczecin 50:66 Herkules Białogard